(FOTO) Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu na Kartkę Wielkanocną „Wiosna”
W Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu na Kartkę Wielkanocną „Wiosna”.
Komisja konkursowa po obejrzeniu 442 prac postanowiła nagrodzić i wyróżnić uczestników w następujących kategoriach wiekowych:
7-9 lat
1. NAGRODA Marcelina Taf 7 lat SP Brochocin
2. NAGRODA Emilia Szewczak-Świrska 8 lat SP Nowogrodziec
3. NAGRODA Emilia Więcek 8 lat SP 14 Głogów
4. NAGRODA Łukasz Grodek 8 lat SP z Oddziałami Integracyjnymi Lubin
5. NAGRODA Norbert Brzyk 8 lat Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Kunice
6. NAGRODA Michalina Mierzwa 9lat MDK Częstochowa
7. NAGRODA Amelia Będzikowska 9 lat Ognisko Pracy Pozaszkolnej Sierpc
8. NAGRODA Magdalena Wołkowicz 7 lat MDK Gorlice
1. WYRÓŻNIENIE Mateusz Imieliński 9 lat Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy Legnica
2. WYRÓŻNIENIE Natalia Piasecka 7 lat SP nr 20 Legnica
3. WYRÓŻNIENIE Tomasz Mandrysz 8 lat SP Czernica
4. WYRÓŻNIENIE Julia Gumińska 9lat Ognisko Pracy Pozaszkolnej Sierpc
5. WYRÓŻNIENIE Radosław Teuerle 8 lat MDK Świdnica
6. WYRÓŻNIENIE Kasia Piątek 8 lat MDK Świdnica
7. WYRÓŻNIENIE Magdalena Połeć 7 lat Ognisko Pracy Pozaszkolnej Sierpc
8. WYRÓŻNIENIE Amelia Wilk 9 lat SP z Oddziałami Integracyjnymi Lubin
9. WYRÓŻNIENIE Maja Prośniak 9 lat Zespół Szkół Muzycznych Legnica
10.WYRÓŻNIENIE Malwina Wołoszyn 8 lat SP Jerzmanowa
11.WYRÓŻNIENIE Teresa Jałosińska 8 lat SP z Oddziałami Integracyjnymi Lubin
12.WYRÓŻNIENIE Oliwia Federowicz 8 lat SP 14 Głogów
13.WYRÓŻNIENIE Kacper Kościk 9 lat SP 1 Złotoryja
14.WYRÓŻNIENIE Laura Starczewska 9 lat MDK Częstochowa
15.WYRÓŻNIENIE Nadia Sawicka 8 lat SP Bieniowice
16.WYRÓŻNIENIE Magdalena Stec 9 lat MDK Gorlice
10-13 lat
1. NAGRODA Paulina Kubacka 10lat SP Bolków
2. NAGRODA Jakub Pacek 10 lat Ognisko Pracy Pozaszkolnej Sierpc
3. NAGRODA Dominik Walczak 12 lat MDK Aleksandrów Łódzki
4. NAGRODA Zuzanna Trafalska 11 lat MDK Aleksandrów Łódzki
5. NAGRODA Anna Niedojadło 13 lat Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Kunice
6. NAGRODA Konrad Habowski 11 lat MDK Świdnica
7. NAGRODA Jakub Kordek 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
8. NAGRODA Natalia Pokrywa 12 lat SP 7 Ostrów Wlkp
9. NAGRODA Kinga Masłowska 13 lat MDK Fabryczna Wrocław
10. NAGRODA Klaudia Frąc 13 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
1. WYRÓŻNIENIE Maria Kandora 10 lat SP 1 Złotoryja
2. WYRÓŻNIENIE Szymon Kwapisz 11 lat Ośrodek Kultury Gminy Lubin
3. WYRÓŻNIENIE Hanna Sztraub 10 lat SP 14 Lubin
4. WYRÓŻNIENIE Gabriel Ćwiek 11 lat SP 1 Złotoryja
5. WYRÓŻNIENIE Olimpia Tarnowska 13 lat SP nr 3 Złotoryja
6. WYRÓŻNIENIE Ania Bucka 10lat MDK Częstochowa
7. WYRÓŻNIENIE Gabrysia Łukasik 10 lat MDK Częstochowa
8. WYRÓŻNIENIE Wiktoria Gierut 13 lat MDK Gorlice
9. WYRÓŻNIENIE Zuzanna Przybyło 11 lat MDK Gorlice
10.WYRÓŻNIENIE Julia Zielińska 10 lat MDK Gorlice
11.WYRÓŻNIENIE Jakub Chiński 11 lat SP 1 Złotoryja
12.WYRÓŻNIENIE Aleksandra Rynnik 12 lat Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Kunice
13.WYRÓŻNIENIE Paulina Bałtarowicz 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
14.WYRÓŻNIENIE Julia Pacek 12 lat Ognisko Pracy Pozaszkolnej Sierpc
15.WYRÓŻNIENIE Julia Kordek 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
16.WYRÓŻNIENIE Barbara Witkowska 11 lat MDK Aleksandrów Łódzki
17.WYRÓŻNIENIE Julia Grybuś 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
18.WYRÓŻNIENIE Kornelia Prudzienica 10 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
14 lat +
1. NAGRODA Wiktoria Czepiel 14 lat MDK Fabryczna Wrocław
2. NAGRODA Wojciech Szynalski 15 lat MDK Fabryczna Wrocław
3. NAGRODA Zosia Mały 14 lat MDK Świdnica
4. NAGRODA Weronika Deć 14 lat MDK Gorlice
1. WYRÓŻNIENIE Anna Kulińska 16 lat MDK Gorlice
2. WYRÓŻNIENIE Dominika Niedojadło 14 lat Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Kunice
3. WYRÓŻNIENIE Weronika Płaskocińska 17 lat I LO Jawor
Komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Reklama
Reklama
Najczęściej komentowane
Ostatnie opinie
Cichy wielbiciel Pani Marta jest ładna. Zakochać się można :)
10 listopadaMarta Bilejczyk-Suchecka nowym dyrektorem Legnickiego Centrum Kultury
jasia z Łomży a pana tatuś kim był?
31 styczniaOdznaczeni Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski