Logo Legnica24h.pl
Reklama
Internetowy sklep z zabawkami. Zabawki na dzień chłopaka. Zabawki dla chłopca, dla dzieci, dla dziewczynki.
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Leadec
Koparka Jawor - roboty budowlane

(FOTO) Nowa Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021 wybrana! Poznajcie wyniki Finału Konkursu

W sobotę 12 czerwca odbyła się długo wyczekiwana, ekscytująca Gala Finałowa konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021. Wydarzenie zebrało w wałbrzyskiej Galerii Victoria rzeszę widzów i dostarczyło dużo emocji i atrakcji.

© Materia??y prasowe / misspoloniadolnegoslaska.com.pl

Moda i nie tylko

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 14.00. 12 finalistek pokazało się w stylizacjach przygotowanych przez sklepy: Kik Textil, Marilyn, Orsay, BigStar, C&A, Tally Weijl, 50 style, Lee Wrangler, Sizeer i Deichmann. Kandydatki dzieliły się z publicznością swoją pozytywną energią i masą uśmiechów. Pomiędzy wyjściami Dolnoślązaczek styliści z Salonów Stylu we Wrocławiu przeprowadzili szalone metamorfozy fryzur. Makijażem zajęły się wizażystki z gabinetów Green Room i Beauty Expert. Oprócz tego widownia miała szansę na wygranie ciekawych nagród sponsorowanych przez CityFit, Dolny Śląsk i Harry’s Burger. Swój talent zaprezentowały również tancerki z zespołu Champion Team.

Główne pokazy

Pokazy mody codziennej były dla kandydatek tylko rozgrzewką. Oficjalnie oceniane były one przez jury podczas 3 ostatnich pokazów w kreacjach projektu Ewy Stepaniuk. Pierwsza była kolekcja eleganckich mundurków medycznych stworzona wraz z marką Medora. Następnie finalistki pokazały się w przepięknych sukniach ślubnych, a na koniec w kreacjach wieczorowych. Pomiędzy pokazami publiczność miała okazję posłuchać koncertów Alicji Janosz i Kuby Kęsego, których niesamowite głosy niosły się po całej galerii i zbierały jeszcze więcej widzów.

"Jestem bardzo szczęśliwa mogąc zaprezentować moje projekty na takim wydarzeniu, jakim jest finał konkursu Miss Polonia Dolnego Śląska. Wszystkie Finalistki cudownie oddają zamysł z jakim stworzyłam te suknie i sprawiają, że kreacje budzą się do życia" - mówi Ewa Stepaniuk (projektantka kreacji finałowych).

Trudny wybór

Jury miało wyjątkowo twardy orzech do zgryzienia. Komisja w składzie: Marcin Chabier (przewodniczący, organizator Grupa FLPR), Marcelina Urbańska (finalistka Miss Polonia 2019), Ewa Stepaniuk (projektantka, marka Ewa Stepaniuk Couture), Ewa Łobno (Gazeta Wrocławska), Michał Florczak (stylista, Salony Stylu) i Anna Chabier (Centrum Języków Obcych Filos Logos) oceniała 12 najwspanialszych Dolnoślązaczek podczas 3 pokazów finałowych. Przyznane punkty były później zliczane i w końcu poznaliśmy wyniki.

Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020-2021 została Oliwia Miler (nr 6)

I Vice Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020-2021 została Agata Weiss (nr 7)

II Vice Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020-2021 została Nikoletta Dzióba (nr 3)

Dodatkowo na konkursowym Facebooku przez tydzień trwało głosowanie na Miss Publiczności. Ten tytuł otrzymała Marcelina Plaszczyk (nr 1).

"Tegoroczne Finalistki konkursu były wspaniałe. Do ostatniej chwili nie spodziewaliśmy się żadnego konkretnego wyniku. Gratulujemy czterem Finalistkom, które zabrały do domu szarfy, ale też wszystkim, które wzięły udział w naszym konkursie. Bez nich wydarzenie nie miałoby miejsca. Jako organizator jestem bardzo podekscytowany przyszłą współpracą z Oliwią i jestem pewny, że godnie będzie reprezentować Dolny Śląsk i nosić koronę z bolesławieckiej ceramiki" - mówi Marcin Chabier (przewodniczący jury, organizator, Grupa FLPR)

Aby dowiedzieć się więcej o Finale i wszystkim co działo się podczas ostatnich miesięcy, obserwujcie Facebooka i Instagrama Konkursu, gdzie regularnie pojawiają się nowe zdjęcia i informacje zza kulis.

Strona www: https://misspoloniadolnegoslaska.com.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MissPoloniaWojewodztwaDolnoslaskiego/

Instagram: https://www.instagram.com/misspolonia.dolnyslask/

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.