Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Młodzi, starsi i...bardziej starsi w Klubie Spiżarnia na Wieczorze z Bardami

W piątkowy wieczór kilka pokoleń legniczan spotkało się by wspólnie słuchać, tańczyć i śpiewać utwory nieżyjących artystów polskiej estrady, jak Jacka Kaczmarskiego, Edwarda Stachury, Ryszarda Riedla, Agnieszki Osieckiej i innych.

Jacek Dewódzki & Kontraband © JK

Wystąpili The Tiles, Let’s do it, Monika Workun, Dżeq, Nikola Warda & Marcin Gołda, Patrycja Kamola (PatiKa), Bartosz Badtke oraz Jacek Dewódzki & Kontraband.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.