Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) Miedź z Górnikiem - Liga Okręgowa Młodzika

Spotkanie Ligi Okręgowej Młodzika Miedzi i Górnika zakończyło się wysokim zwycięstwem Miedzianki.

© Kornelia Szymańska

Pierwsza bramka padła w 4 minucie gry. Dla Miedzi strzelił ją Piotr Zawiślak. Następne gole padały w 8, 15 i 31 minucie pierwszej połowy. Strzelali Igor Kowalczyk, Dawid Drozdowski i Piotr Zawiślak. W ten sposób przed przerwą Miedź prowadziła 4:0.

W drugiej połowie spotkania Górnik nie miał wręcz szans na odegranie się. Miedzianka ponownie zdobyła cztery bramki, które zawdzięcza Jakubowi Szczepakowskiemu, zawodnikowi który gole strzelił w 34, jak i 42 minucie, Jakubowi Szymańskiemu z numerem 7 (trafił w 35 minucie) oraz Gracjanowi Spychajowi, który ostatnią bramkę zdobył w 49 minucie spotkania. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 8:0.

 

Miedź Legnica - Górnik Polkowice 8:0 (4:0)

Skład: Szymon Bieleń, 2. Oliwier Baryła, 3. Gracjan Spychaj, 4. Igor Kowalczyk, 5. Milan Gajzler, 8. Antoni Guryn, 9. Piotr Zawiślak, 10. Tomasz Wicher, 18. Dawid Drozdowski

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.