Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Miedź z Górnikiem - Liga Okręgowa Młodzika

Spotkanie Ligi Okręgowej Młodzika Miedzi i Górnika zakończyło się wysokim zwycięstwem Miedzianki.

© Kornelia Szymańska

Pierwsza bramka padła w 4 minucie gry. Dla Miedzi strzelił ją Piotr Zawiślak. Następne gole padały w 8, 15 i 31 minucie pierwszej połowy. Strzelali Igor Kowalczyk, Dawid Drozdowski i Piotr Zawiślak. W ten sposób przed przerwą Miedź prowadziła 4:0.

W drugiej połowie spotkania Górnik nie miał wręcz szans na odegranie się. Miedzianka ponownie zdobyła cztery bramki, które zawdzięcza Jakubowi Szczepakowskiemu, zawodnikowi który gole strzelił w 34, jak i 42 minucie, Jakubowi Szymańskiemu z numerem 7 (trafił w 35 minucie) oraz Gracjanowi Spychajowi, który ostatnią bramkę zdobył w 49 minucie spotkania. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 8:0.

 

Miedź Legnica - Górnik Polkowice 8:0 (4:0)

Skład: Szymon Bieleń, 2. Oliwier Baryła, 3. Gracjan Spychaj, 4. Igor Kowalczyk, 5. Milan Gajzler, 8. Antoni Guryn, 9. Piotr Zawiślak, 10. Tomasz Wicher, 18. Dawid Drozdowski

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.