Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) Miedź remisuje z Piastem

Miedź pierwszego gola zdobyła już w 5 minucie spotkania. Bramkę strzelił Mateusz Szczepaniak. Piast Gliwice szybko wyrównał wynik, a na listę strzelców w 19 minucie wpisał się Michal Papadopulos. Tuż przed końcem pierwszej połowy, bo w 41 minucie meczu, samobójczego gola strzelił obrońca Miedzi Artur Pikk, jednak jeszcze w doliczonym czasie pierwszej odsłony Miedzianka odrobiła straty, gdy Fabian Piasecki zdobył ostatnią bramkę w tym meczu. Tym samym ostateczny wynik meczu to 2:2.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.