Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Miedź gotowa do startu

Piłkarze Miedzi zaprezentowali się swoim kibicom na przedsezonowej prezentacji. Nim jednak na murawę wybiegli piłkarze pierwszego zespołu fanom przedstawili się gracze drużyn młodzieżowych i trzecioligowych rezerw.

Zespół Miedzi przed startem sezonu prezentuje się okazale. Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Wszak w Legnicy od dłuższego czasu stawiają na rozwój klubowej akademii. 

- Trzeba przyznać, że mamy coraz lepszą młodzież, coraz lepiej szkolimy, coraz lepsi zawodnicy do nas przychodzą. Naturalną konsekwencją tej pracy od podstaw, którą prowadzimy od lat będzie to, że zawodnicy awansują do pierwszego zespołu. Bo będą wygrywać rywalizację. Bardzo liczę, że ten rok będzie pierwszym, w którym zaznaczą oni swoją obecność w pierwszym zespole - zauważał podczas prezentacji Andrzej Dadełło.

Na sympatyków zielono-niebiesko-czerwonych czekały też konkursy z nagrodami. Kibice mieli również możliwość kupienia nowych koszulek, w których piłkarze znad Kaczawy występować będą w najbliższym sezonie Nice 1 Ligi. Tradycyjnie przed startem rozgrywek nie brakuje optymizmu, choć ten tonuje nieco kapitan zespołu.

- Tak naprawdę ciężko powiedzieć. Zespół jest nowy i pierwsze mecze pokażą jaki jest potencjał. Osobiście uważam, że jest on bardzo duży. Być może ktoś jeszcze do nas dojdzie, ale na tę chwilę uważam, że będziemy się bić o najwyższe lokaty. Ale jednego faworyta w tej lidze ciężko wskazać - zaznacza Wojciech Łobodziński. 

O tym, że prace nad wzmocnieniem zespołu nadal trwają mówił także właściciel klubu. Na starcie sezonu najważniejsze będzie jednak zgranie ekipy.

- Chciałbym, żeby ten zespół był na boisku jednością. To jest bardzo istotne i ważne. Co do umiejętności, to jestem przekonany, że one są, ale musimy być jednością. Musimy w każdej minucie walczyć jako cały zespół, musimy być obecni na boisku jako cały zespół. Również ci zawodnicy, którzy nie będą grali w pierwszej jedenastce, a będą wchodzić z ławki - podkreślał trener Dominik Nowak.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.