Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Majówka w gminie Kunice

Na artystycznej majówce w Pątnowie Legnickim dzieci uczestniczyły w warsztatach, podczas których ręcznie wykonały ozdobne żelowe świece. Dzięki pięknej pogodzie wspólna zabawa i tworzenie mogły się odbyć na dworze. Na całe rodziny czekało wiele atrakcji, puszczanie gigantycznych baniek mydlanych, słodki poczęstunek i wspólne grillowanie. Nie zabrakło malowania twarzy, ozdabiania włosów i konkurencji sportowych.

Na terenie rekreacyjnym w Grzybianach spotkali się mieszkańcy, aby wspólnie bawić się na corocznej majówce. Wszyscy spotkali się przy wspólnym grillu rozmawiając i świetnie się bawiąc. Nie zabrakło gier i zabaw dla najmłodszych, którzy chętnie brali udział we wszystkich przygotowanych konkurencjach sprawnościowych. Bractwo Rycerstwa Ziemi Legnickiej przegotowało dla wszystkich puzzle historyczne przedstawiające XVII wieczną Legnicę. Układanie puzzli sprawiło radość nie tylko dzieciom, ale również dorosłym uczestnikom majówki. Każdy chętny mógł przejechać się motocyklem i poczuć wiatr we włosach. Jak co roku odbył się konkurs rzutów do kosza o puchar sołtysa, do rywalizacji przystąpili zarówno panowie jak i panie. Do tańca dla wszystkich zagrał zespół „Triada".

Całe rodziny bawiły się wspólnie na Sąsiedzkiej Majówce w Spalonej. Liczne atrakcje dla dzieci, gry, konkursy i zabawy zapewniły najmłodszym świetną zabawę, do której z chęcią przyłączali się rodzice. Dzieci wzięły udział w warsztatach, samodzielnie wykonując olejki do kąpieli oraz piekąc samodzielnie ciastka. Dla dorosłych Wiejski Ośrodek Kultury w Spalonej przygotował wspólne grillowanie, przy którym spotkali się sąsiedzi razem otwierając sezon grillowy. Na koniec przy zespole muzycznym wszyscy dobrze bawili się do późnych godzin.

Mieszkańcy Rosochatej spotkali się na terenie rekreacyjnym, który na co dzień jest ulubionym miejscem spotkań wszystkich mieszkańców. Wszyscy wzięli ze sobą kosze piknikowe oraz koce, aby wspólnie spędzić miło czas. Na wszystkich czekało wiele atrakcji, dla dzieci przygotowane były gry, konkursy i zabawy podczas których rodzice kibicowali swoim pociechom. Dzieci brały udział w różnych dyscyplinach sportowych, skakały w workach oraz rozegrały mecz siatkówki. Dzieci wraz z rodzicami chętnie brali udział we wszystkich konkurencjach i zabawach, powstały piękne rysunki wykonane kredą. Dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy, dmuchańców i wielu atrakcji specjalnie dla nich przygotowanych. Na zakończenie dorośli zostali na tradycyjną zabawę pod chmurą z DJ-em.

Następna majowa impreza to Wielka Kunicka Majówka - więcej informacji

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.