Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Legnicki Dzień Seniora z ZUS

W Spółdzielczym Domu Kultury Kopernik odbył się dziś Dzień Seniora, na który zaprosił Legnicki Oddział ZUS.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje październikowy dzień dla seniorów w całym kraju. To szeroko zakrojona akcja informacyjna, której celem jest stworzenie osobom starszym możliwości kompleksowego uzyskania informacji o różnym zakresie tematycznym, nie tylko związanym z ubezpieczeniami społecznymi, ale również profilaktyką zdrowotną, aktywnością fizyczną i zaangażowaniem w działalność prospołeczną. 

Podczas dzisiejszego spotkania seniorzy m.in. obejrzeli film dokumentalny „80 lat ZUS”, wysłuchali mini-wykładu na temat emerytur, a także poznali prawidłową technikę nordic walking. W międzyczasie każdy zainteresowany mógł bezpłatnie skorzystać z porady eksperta ZUS oraz prawnika.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.