Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Koncert charytatywny dla Mirosława Karcza

Były śpiewy, tańce i licytacje - a to wszystko dla Mirosława Karcza zmagającego się z nowotworem.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

Dziś (7 stycznia) w hali sportowej Zespołu Szkół Integracyjnych w Legnicy odbył się koncert charytatywny dla Mirosława Karcza, ciężko chorego na nowotwór nauczyciela tej szkoły. Legniczanie nie zawiedli i licznie przybyli, aby wesprzeć tę akcję. W czasie imprezy nie zabrakło występów tanecznych dzieci, a także śpiewu. Mogliśmy usłyszeć m.in. Pawła Pomazan - półfinalistę „Mam talent”, a także zespół jazzowy Jarosław Dąbrowski i przyjaciele. Pauzą pomiędzy występami były aukcje, podczas których można było wylicytować wiele cennych przedmiotów i usług.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.