Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

(FOTO) Klub Biznesu Miedzi Legnica podsumował sezon

Dzisiejsze spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica miało szczególny charakter, bowiem w jego trakcie podsumowano sezon 2018/2019.

© Paweł Sasiela

Sytuację zarówno sportową, jak i biznesową omówił właściciel klubu Andrzej Dadełło.

- Walczący w minionym sezonie o utrzymanie Piast Gliwice uzyskał 37 punktów, a Lechia Gdańsk zdobyła 39 punktów. Te zespoły rok wcześniej uzyskały mniej punktów niż my teraz. Obecnie Piast Gliwice jest mistrzem Polski, a Lechia zajęła trzecie miejsce i długo walczyła o tytuł. To czego najbardziej żałuję po sezonie to, że straciliśmy dobrą drużynę, która po określonych korektach w składzie mogła pójść tym śladem - mówił Andrzej Dadełło.

Klub pochwalił się także osiągnięciami Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Występująca w III lidze druga drużyna zielono-niebiesko-czerwonych jest w tym sezonie piątą ekipą rezerw w kraju. Lepszy wynik zanotowały tylko Lech II Poznań, Zagłębie II Lubin, Górnik II Zabrze i Legia II Warszawa.

Podczas spotkania podziękowano wszystkim członkom i partnerom. Ponadto nagrodzono zwycięzców klubowych konkursów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.