Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Kartuska w graffiti

„Głos miasta - graffiti jam” to jeden ze zwycięskich pomysłów legniczan, wyłoniony w konkursie na kulturalne inicjatywy oddolne. Ma na celu prezentację legnickich środowisk hip-hopowych oraz kultury hip-hopu.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

W ramach akcji odbył się pokaz graffiti przy ul. Kartuskiej.

- Pogoda nam dziś dopisała z czego jestem bardzo zadowolony. Udało nam się jedną z czterech zamierzonych ścian pomalować z czego również się cieszę. Do naszej akcji dołączyły osoby z Wrocławia, Oławy, Świdnicy i Konina, a to świadczy o atrakcyjności naszej inicjatywy. Teraz mury na naszej dzielnicy prezentują się świetnie - mówił inicjator akcji Dominik Mossur z Bessali Crew. 

Teraz przed nami drugi etap imprezy. 

- Warsztaty dancehall z Matyldą Śliwińską, warsztaty breakdance z Damianem Chałajdą, a na zakończenie koncerty - dodał Dominik. 

Przypomnijmy, że „Głos miasta – Graffiti Jam” to jeden ze zwycięskich pomysłów legniczan, wyłoniony w konkursie na kulturalne inicjatywy oddolne. Zrealizowało go Legnickie Centrum Kultury w czerwcu br. w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017 prowadzonego i współfinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Projekt „Głos miasta – Graffiti Jam” zdobył trzecie miejsce w konkursie. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.