Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) CLJ U15: Śląsk dał lekcję Miedzi

Cenną lekcję futbolu od rówieśników z Wrocławia odebrali piłkarze Miedzi w Centralnej Lidze Juniorów U15.

© Paweł Sasiela

- Zasłużone zwycięstwo Śląska Wrocław, który dziś był w zdecydowanie lepszej dyspozycji i przewyższał nas we wszystkich aspektach. W dużej mierze o losach spotkania zdecydowała pierwsza połowa, gdzie przede wszystkim w obszarze mentalnym oraz motorycznym nie prezentowaliśmy nawet 10 procent tego, co w poprzedniej kolejce z Zagłębiem Lubin - podumował spotkanie trener Tomasz Syska, cytowany przez klubowe media.

W 40 minucie Miedź nie wykorzystała rzutu karnego.

 

Miedź Legnica - Śląsk Wrocław  0:6 (0:3)

Bramki: Bartoń (x3), Wiśniewski (x3)

Miedź: Rędzio - Łasocha, Grabowski, Kokociński (41. Kwolek), Seta - Paraszczak (70. Sadolewski), Rozmus, Chmielewski, Chojnowski (25. Kwartnik) - Kaczmarek (65. Korczyński), Karolczak; trener Tomasz Syska

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.