Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) Celeban, Corso, Kowalczyk na spotkaniu Klubu Biznesu Miedzi

Sporo działo się podczas marcowego spotkania Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Szkolenie „Budowanie skutecznej ścieżki sprzedażowej produktu na wybranych przykładach” przeprowadził Grzegorz Celeban, dyrektor regionalny w Votum SA.

© Paweł Sasiela

Dziesięciu szczęśliwców otrzymało książki Przemysława Corso, który mówił nie tylko o pisaniu, ale i o wydawaniu książek, a co za tym idzie związanych z tym doświadczeniach z biznesem. Prezentację firmy, połączoną z poczęstunkiem przeprowadziła Domino’s Pizza z Legnicy. Na spotkaniu gościł również m.in. Tyberiusz Kowalczyk.

Członek Zarządu Miedzi Legnica Tomasz Brusiło tradycyjnie podsumował ostatnie tygodnie w Klubie Biznesu Miedzi. Omówił przy tym korzyści płynące dla firm, które decydują się na zostanie sponsorem meczu. Tym bardziej, że spotkanie Miedzi z Lechem cieszyło się jedną z najwyższych oglądalności transmisji piłkarskich w swój weekend. 

Następne spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica zaplanowano na 25 kwietnia.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.