Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) Akustycznie w Koperniku

Showcase, czyli akustyczne występy pięciu wykonawców: Karlla, Singer or Sinner, Monika Workun, Norbert Sierschyński, Emilia Czerwińska.

© Kornelia Grochowska

Koncert miał miejsce w Spółdzielczym Domu Kultury "Kopernik". Podczas tego wieczoru na scenie zaprezantowali się kolejno: Emilia Czerwińska, mająca na swoim koncie wszelakie nagrody jak i wyróżnienia, o sobie mówi, że jej znakiem rozpoznawczym jest ciekawa barwa i "leniwe" ozdobniki, inspiruje ją Billie Elish i Melanie Martinez; Monika Workun, która śpiewa cover, ale tworzy też i własne kompozycje, Legniczanie znają ją z Prezentacji Młodych, Festiwalu Sztuki Kolorowej, Festiwalu Polskich Legend, Wieczoru z Bardami oraz Out of Control; Norbert Sierschyński- kompozytor i multiinstrumentalista, zwyciężył on w pierwszej edycji Sound War; Singer or Sinner to artystka dosyć "nowa", wykonuje swoje własne utwory w stylu alternatywnym i undergroundowym, jest praktycznie na każdej możliwej platwormie, to właśnie w interneie umieszcza swoje wszystkie piosenki; Karlla, która występuje już od 2014r. w ciągu tych niespełna pięciu lat zaprezentowała się podczas przeróżnych festiwali w największych miastach w Polsce, a udział wzięła m. in. w Songwriter Łódź Festiwal, Slot Art Festivalu, Sofar Suonds Kraków czy Sofar Sounds Wrocław i wielu wielu innych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.