Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Firma Fobis przebuduje kanalizację deszczową na ul. Bieszczadzkiej

Firma Fobis złożyła najkorzystniejszą ofertę z ceną ok. 450 tys. zł i wygrała przetarg na przebudowę kanalizacji deszczowej przy ul. Bieszczadzkiej na osiedlu Piekary A.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Zakres prac obejmuje przebudowę istniejącej kanalizacji deszczowej przy Bieszczadzkiej, na wysokości numerów od 1A do 9. Podczas tej inwestycji położona zostanie także nowa nawierzchnia asfaltowa na jezdni. Podczas tych robót ulica będzie częściowo wyłączona z ruchu.

Planowany termin zakończenia inwestycji jeszcze w tym roku. O szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.