Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

(FILM) Wyjątkowa eskorta dla piłkarzy podczas meczu Miedzi z Ruchem!

By podkreślić w sposób szczególny fakt uczestnictwa osób niepełnosprawnych w meczach piłkarskich, podczas sobotniego spotkania Miedzi z Ruchem, osoby niepełnosprawne znajdą się w specjalnej eskorcie, która wyprowadzi piłkarzy na boisko.

© Paweł Sasiela

Zbliża się Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Miedź od lat jest otwarta na osoby niepełnosprawne, a przy klubie działa Klub Kibiców Niepełnosprawnych.

Miedź regularnie stara się przypominać wszystkim, że stadion jest miejscem otwartym także dla osób niepełnosprawnych. Na legnickim stadionie regularnie gościmy osoby niepełnosprawne, skupione głównie w Klubie Kibiców Niepełnosprawnych Miedzi (dziś liczy on już kilkadziesiąt osób!).

– Kibice niepełnosprawni są mile widziani na każdym meczu Miedzi – mówi Krzysztof Piotrowski, kierownik ds. organizacyjnych Miedzi.

W sobotę w eskorcie meczowej Miedzi, która wyprowadzi piłkarzy na boisko przed rozpoczęciem meczu z Ruchem, także znajdą się osoby niepełnosprawne. Już dziś prosimy wszystkich kibiców o przywitanie ich gorącymi brawami!

Wśród kibiców niepełnosprawnych są także osoby niedosłyszące, głuche i głuchonieme. Specjalnie dla nich KKN Miedź przygotował zaproszenie na sobotni mecz w języku migowym!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.