Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(Film) Kropiwnicki zgaszony przez radnego

Niespodziewanie na marcowej sesji Rady Miejskiej w Jaworze pojawił się legnicki poseł Robert Kropiwnicki, chcący wyrazić swą radość z realizowanych w Jaworze i okolicy inwestycji.

Radość posła przeminęła wraz z pytaniami zadawanymi przez radnego Krzysztofa Detynę. Dotyczyły one zachowań posła w Sejmie oraz historii budowanej obecnie drogi ekspresowej S3. Więcej konkretów poniżej:

Więcej: http://jawor24h.pl/powiat/wiadomosci/2609/obwodnica-dla-jawora-realna-szansa-czy-zludna-nadzieja

 

Więcej: http://jawor24h.pl/powiat/wiadomosci/2959/budowa-drogi-s3-legnica-lubawka-odwoana

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

lolo777
lolo77731 marca 2017 o 15:15
Homo Kropek chciał zabłysnąć i przyjąć wszystkie sukcesy na klatę, chciał wylansować się jako ojciec sukcesu a wyszło jak zawsze, radny Detyna zapomniał zapytać Kropka, który wybitny doktor prawa napisał trefną ustawę o trybunale, od której zaczął się cyrk z trybunałem.
Lubię to! 5
adam
adam30 marca 2017 o 10:58
Myślę, że w sejmie też powinna być dwukadencyjność. Mam wrażenie, że ludzie którzy za długo znajdują się w warszawskiej polityce lekko "odlatują" od realnych problemów obywateli.
Lubię to! 11
hehe
hehe30 marca 2017 o 10:38
Po co w ogóle wchodził na tę mównicę?
Lubię to! 8

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.