Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FILM, FOTO) Klub Biznesu Miedzi Legnica znów się spotkał

Po raz trzeci w tym sezonie w Hotelu Sękowski spotkali się członkowie Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

Tomasz Brusiło, członek zarządu Miedzi, zaprezentował dane obrazujące stale zwiększającą się medialność klubu. Właściciel Miedzi Andrzej Dadełło mówił na temat inwestowania, ale również sytuacji ekstraklasowej drużyny.

Tradycyjnie wyróżniono firmy, które w ostatnim czasie przedłużyły współpracę z Miedzią. Tym razem były to BPS Catering, Fitness World, Kancelaria Kowalski, Popławski i wspólnicy, Zawisza Travel, DJA Media, BM Geo oraz Rybczyński.pl.

Ponadto w trakcie spotkania zaprezentowały się firmy WDB Brokerzy oraz Global Protection Group. Swoją ofertę przedstawili także reprezentanci dealera Toyota Nowakowski.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.