Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM, FOTO) Festiwal Kolorów w ramach Święta Legnicy

Festiwal Kolorów otworzył tegoroczne Święto Legnicy. Jeszcze dzisiaj koncerty zespołów CLASSIC, MASTERS i POWER PLAY.

Punktualnie o godz. 16 rozpoczęło się Święto Kolorów (Holi Festiwal). Co 30-minut na znak DJ-a wszyscy zebrani na lotnisku wyrzucali w powietrze tęczowe kolory. 

Przed uczestnikami spora dawka dobrej muzyki. Dziś na scenie wystąpią znane zespoły tj. CLASSIC, MASTERS i POWER PLAY. Na legniczan, tych dużych i małych - poza koncertami - czekają na lotnisku m.in.: strefa rozrywki z lunaparkiem, miasteczko cateringowe, Strefa Moto oraz Strefa Wakacyjna.

Natomiast w sobotę na legnickiej scenie wystąpią GARASH, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY i BIG CYC, a w niedzielę ZIELONY GROSZEK, VIDEO i PECTUS.

Wstęp na Święto Legnicy jest oczywiście bezpłatny. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

Przypominamy, że Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, w ramach obchodów Święta Legnicy, od  23 do 25 czerwca uruchamia bezpłatne przewozy od godziny 16.00 do 24.00 liniami specjalnymi „S1” i „S2”, z częstotliwością kursowania co 60 minut:

- „S1” na trasie: Złotoryjska/Ceglana – Skarbka – Witelona - Wrocławska - II Armii Wojska Polskiego - Rzeczypospolitej – Lotnisko,

- „S2” na trasie: Iwaszkiewicza/Szpital – Sikorskiego – Piłsudskiego - Rzeczypospolitej - Lotnisko.

Szczegółowe rozkłady jazdy dostępne są na przystankach na trasie przejazdu autobusów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.