Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM, FOTO) CLJ U-17: Pechowa porażka z Ruchem

Miedź choć nie zasłużyła na przegraną, w najmniejszym możliwym rozmiarze uległa na własnym boisku chorzowskiemu Ruchowi. Legniczanie zdołali nawet trafić do siatki, ale gol nie został uznany.

Miedź Legnica – Ruch Chorzów 0:1 (0:0)

Bramka: Iwanek (46)

Miedź: Hoffman - Samek, Rycombel (75. Klechowicz), Petlakowski, Dzwolak, Lewandowski (65. Przysada), Taranek, Żarkowski (50. Wawrzyniak), Rokosz, Gutek, Adamski (70. Wrzesiński); trener Hubert Łysy

Ruch: Aksamit - Strzelec, Machulec, Turoń, Rocki, Gierut, Rudek, Gemborys (67. Kaletka), Przybyła (60. Głowa), Swikszcz (58. Bąk), Iwanek; trener: Mateusz Michalik

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

wkurzony
wkurzony30 marca 2018 o 18:12
Redaktorzyno jaka pechowa? Spójrz na tabele. Trzeci mecz i trzeci raz w leb. W U-19 już nie mamy szans na ekstraklase w nowym seoznie. Tzw. Akademia Miedzi to pustosłowie i na pewno rzetelne pisanie o problemach pomoze a nie takie wazeliniarstwo jaka stosujesz gosciu. Jak zaczynasz pisac o sporcie to zafunduj sobie korypetycje u Jantury czy Jakubowskiego i będzie git.
Lubię to! 0
zawodnik
zawodnikwkurzony30 marca 2018 o 18:21
Kolejny futbolowy ekspert się znalazł co to nie był na meczu, ale najlepiej wie jak było na boisku...
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.