Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(Film) Baranowski i Szetelnicki dementują. Primaaprilisowy falstart prezydencki

Do wyborów samorządowych pozostał według kalendarza wyborczego ponad rok, a jeden z portali internetowych już wysyła jaworskiego wicestarostę Arkadiusza Baranowskiego w szranki o fotel prezydenta Legnicy.

Informacja okazała się niepotwierdzoną plotką. - Jestem związany z Jaworem i skupiam się na pracy jako wicestarosta jaworski - podkreśla Arkadiusz Baranowski. 

- Kandydowanie na prezydenta miasta, burmistrza, wójta gminy w strukturach Prawa i Sprawiedliwości nie jest decyzją personalną jednej osoby - dodaje Wacław Szetelnicki.

Reklama

Komentarze (8)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

miś
miś22 marca 2017 o 15:02
Szetelnicki to dobry kandydat na prezydenta Legnicy, a Baranowski na burmistrza Jawora. I tyle w tym temacie.
Lubię to! 7
prawnik
prawnik21 marca 2017 o 21:15
Trochę to dziwne zwyczaje skoro tzw. politycy PiS dementują nie w mediach gdzie to napisano tylko w mediach , które o sprawie nie wspominały. E-legnickie.pl - bo mniemam , że o ten portal chodzi nie publikował do tej pory jakiegokolwiek wyjaśnienia czy sprostowania duetu Baranowski-Szetelnicki. Albo cos pominąłem,albo PiS wyznacza nowe standardy prawa prasowego. A biorąc pod uwagę iż wspomniany portal to w tej chwili wg. niezależnych instytutów monitorującym media pod względem unikalnych użytkowników jest na 2 miejscu w regionie to jednak coś mus być na rzeczy... Ale za rok zobaczymy kto miał rację.
Lubię to! 1
loko
lokoprawnik22 marca 2017 o 11:55
A możesz podać skąd te dane niezależnych instytutów i kto jest na pierwsym miejscu? Z ciekawości pytam.
Lubię to! 6
kkhg
kkhgloko4 kwietnia 2017 o 12:14
Trzeba było zapytać wprost - Zbyszku Jakubowski a możesz podać ...... ?
Lubię to! 0
prawda w oczy kole
prawda w oczy koleprawnik22 marca 2017 o 15:36
Ciekawe jaki przypadkowy czytelnik powoływałby się na jakieś bezźródłowe dane "niezależnych instytutów". Hahaha
Lubię to! 4
Andrzej
Andrzej21 marca 2017 o 01:48
Po co wicestarosta z Jawora miałby iść do Legnicy, jak w Jaworze ma już ugruntowaną pozycję i poparcie społeczne, a w Lcy musiałby wszystko budować od nowa?
Lubię to! 8
ktoś
ktoś21 marca 2017 o 01:42
Kto będzie czyim kandydatem na ponad 1,5 roku przed wyborami to wypisywać może chyba ktoś komu się nudzi. Przecież tu nic nie jest wiadome. Najwcześniej za rok coś się dowiemy, a do tego czasu jeszcze wiele może się zmienić.
Lubię to! 11
Marta
Marta21 marca 2017 o 00:42
Niektórzy już przebierają nóżkami i próbują "mącić"...
Lubię to! 7

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.