Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Film Artura Jaworskiego w Muzeum Miedzi

W najbliższą środę organizatorzy zapraszają do Akademii Rycerskiej na projekcję filmu dokumentalnego o Katedrze Ormian we Lwowie oraz oprowadzanie kuratatorskie po trwającej wystawie "Katedra ormiańska we Lwowie i jej twórcy".

wnętrze Katedry Ormian we Lwowie, maj 2017r. © JK

Film wyreżyserowany przez Artura Jaworskiego na podstawie autorskiego scenariusza, wyprodukowany przez Narodowy Instytut Audiowizualny w 2015 roku. Przedstawia dzieje unikatowej  Katedry Ormian we Lwowie. O jej losach i procesie przywracania świetności miejsca przeznaczonego przez władze sowieckie na magazyn,  opowiadają osoby zaangażowane w długoletni proces konserwacji. Cała historia przedstawiona jest w akompaniamencie nastrojowej  muzyki ormiańskiej.

Film jest częścią trwającej w Muzeum Miedzi wystawy pn. Katedra ormiańska we Lwowie i jej twórcy.

Po projekcji organizatorzy zapraszają na wspólne zwiedzanie z kuratorem wystawy.

Rozpoczęcie o godz. 14.00 w Akademii Rycerskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.