Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) 26. Finał WOŚP w Legnicy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 26. Tegoroczny cel to pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Licytacje, fireshow Teatru Avatar, kąpiel Legnickich Morsów, warsztaty z Orkiestrą Dętą, warsztaty plastyczne dla dzieci, pierwsza pomoc, a także bieg z serduszkiem -  to tylko część atrakcji jakie miały miejsce w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Legnicy. Już teraz jest ponad 160 tys. zł. Ale pieniędzy wciąż przybywa. 

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.