Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Festiwal organizacji i stowarzyszeń

14 października 2017 r. w godz. 12.00-18.00 w Galerii Piastów odbędzie się VIII edycja Festiwalu Legnickich Organizacji Pozarządowych FLOP SHOW, poprzedzona FLOP PARADĄ.

Fot. UM Legnica © um Legnica

Festiwal honorowym patronatem objął prezydent Tadeusz Krzakowski, a organizuje go Towarzystwo Miłośników Legnicy Pro Legnica oraz zespół FLOP-a, złożony z legnickich przedstawicieli III sektora.

Organizatorzy zachęcają wszystkie organizacje pozarządowe z Legnicy i Dolnego Śląska do udziału w festiwalu oraz zaprezentowania swoich sukcesów, osiągnięć i pomysłów na dalszą działalność.

Zainteresowani udziałem we FLOP SHOW proszeni są o kontakt telefoniczny: 76 852 59 48 lub mailowy: tmlprolegnica@wp.pl w terminie do 30 września br. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.