Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa
Collegium Witelona

EDUinspiracje - Media 2021 - zgłoś się do konkursu dla dziennikarzy!

„Twój sukces inspiracją dla innych”. Hasło konkursu EDUinspiracje - Media 2021 może dotyczyć też Ciebie! Konkurs to szansa dla publicystów, autorów reportaży i wywiadów opisujących międzynarodowe projekty edukacyjne.

© Materia??y prasowe / PAP / EDUinspirator

„Twój sukces inspiracją dla innych”. Hasło konkursu EDUinspiracje - Media 2021 może dotyczyć też Ciebie! Konkurs to szansa dla publicystów, autorów reportaży i wywiadów opisujących międzynarodowe projekty edukacyjne. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe.

EDUinspiracje - Media to konkurs dla opisujących projekty z programów, którymi zarządza w Polsce Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. W edycji 2021 eksperci wybiorą laureatów w trzech kategoriach: publicystyka, reportaż i wywiad.

Konkurs rozstrzygną m.in. przedstawiciele polskich redakcji i medioznawców. Zwyciężą materiały najbardziej inspirujące odbiorców do udziału w projektach edukacyjnych. Liczy się także indywidualny styl, w którym autorzy zgłoszonych prac przedstawiają rezultaty tych projektów.

Zgłoś się z już opublikowanym materiałem (z premierą po 1 stycznia 2020 r.) lub znajdź nowych bohaterów i tematy. Nie kryją się one tylko w dużych miastach. Wśród laureatów poprzedniej edycji konkursu jest Krzysztof Bońkowski. To autor wywiadu z młodym lutnikiem ze wsi Kozerki na Mazowszu. Bohater rozmowy stał się biegły w swoim fachu dzięki wizycie u francuskiego mistrza budowy skrzypiec. Ten wyjazd był możliwy za sprawą projektu z programu Erasmus+.

Pokaż, że jesteś świetnym dziennikarzem, który potrafi opisać EDUinspiracje we współczesnych mediach. Termin zgłaszania prac upływa 30 czerwca 2021 r.

Więcej informacji: www.eduinspiracje.org.pl/eduinspiracje-media/o-konkursie

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.