Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dziś koncert finałowy 31. Legnickiego Conversatorium Organowego

Koncert Finałowy 31. Legnickiego Conversatorium Organowego - jednego z najlepszych w Europie festiwali współczesnej muzyki organowej – odbędzie się dziś (piątek, 22 września, godz. 19.15) w Kościele Ewangelickim Marii Panny. Wstęp wolny.

Polska Orkiestra Radiowa Fot. UM Legnica /materiał prasowy © UM Legnica

Koncert dedykowany będzie prof. Stanisławowi Moryto, wieloletniemu Dyrektorowi Artystycznemu Conversatorium, w jego 70. urodziny. Czeka nas wspaniała, muzyczna uczta, podczas której wystąpią: Polska Orkiestra Radiowa, Chór Uniwersytetu Kard. St. Wyszyńskiego w Warszawie, Tomasz Strahl – wiolonczela, Marzena Michałowska – sopran.

Koncert pod dyrekcją Rafała Janiaka i Michała Sławeckiego.

Miłośników wielkiej muzyki zapraszają Legnickie Centrum Kultury i Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.