Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dzień Podróżnika w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego zaprasza na drugą edycje Dnia Podróżnika w PWSZ im. Witelona w Legnicy. Wydarzenie odbędzie się dzisiaj, 15 maja.

© materiał prasowy

W godz. 13-16 w budynku E wystąpią podróżnicy, którzy przedstawią nam ciekawe formy podróżowania i zainspirują do samodzielnych wędrówek i alternatyw spędzania czasu wolnego.

Podróżnicy, którzy wystąpią to:

  • Maciej Korbas, który podróżuje po świecie i opowie również o swoich podróżach w Tajwanie. Przedstawi również gościa z Tajwanu, który poruszy temat różnic i podobieństw w kulturze polskiej i tajwańskiej. Opowie o swoich doświadczeniach związanych z pobytem w Polsce. Podróżnicy przekażą swoje inspiracje podróżami po całym świecie.
  • Tomasz Charytanowicz – przedstawiciel Stowarzyszenia Witelonka, który opowie o alternatywnych sposobach podróżowania między innymi z organizacją Złombol, gdzie podróżnicy poruszają się po świecie samochodami klasycznymi.
  • Paweł Łazik – autor bloga Łazik Gawędziarz, rowerzysta, który podróżował we Francji rowerem oraz po krajach Europejskich. Organizuje biwaki rowerowe oraz rajdy w okolicach Legnicy.

To nie koniec atrakcji jakie czekają dzisiaj. W godz. 16-20 zapraszamy wszystkich na plac na dziedzińcu Uczelni pod budynkiem E gdzie odbędzie się wystawa samochodów zabytkowych oraz darmowy grill.

Zapraszamy wszystkich do udziału w podróżniczym wydarzeniu, czeka nas moc atrakcji i spotkania z podróżnikami, którzy wędrują po Polsce i świecie :)

Natomiast 17 maja 2018 roku na zakończenie przedbiegów juwenaliowych w Sky Club na dachu Galerii Gwarna w Legnicy odbędzie się Juwenalia Before Party ! Wszyscy studenci za okazaniem legitymacji wchodzą ZA FREE! Dla pozostałych cena wstępu wynosi jedynie 5 zł.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na koncerty w ramach Juwenaliów 2018, które odbywać się będą w dniach 18-19 maja !

18 maja 2018 r. (piątek) wystąpią: Bonhart, Metalion, Bethel, Mateusz Ziółko, The Postman Polscy Beatlesi.

19 maja 2018 r. (sobota) wystąpią: Łukasz Kindel, Rail, Paweł Stasiak z zespołem Papa D. , Shazza, Manchester.

Na terenie Uczelni można kupić bilety w przedsprzedaży na Juwenalia 2018 ! Znajdziecie je w: Biurze Parkingu przy bramie wjazdowej na Uczelnię oraz punkcie NASZE KSERO budynek C, pokój 05.

Bilety dostępne również na stronie https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/juwenalia/

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.