Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dzień Pamięci, czy dzień polityków?

Dzień pamięci ofiar ludobójstwa, dzień lokalnych polityków czy może partii politycznych? I znów trudno nie zadać sobie takiego pytania i nie zanucić szlagieru do słów E. Schlechtera: "niech mówią głupia o mnie, a mnie jest żal"

Pan Władysław Kosiniak - Kamysz © JK

Dzień pamięci ofiar ludobójstwa, dzień lokalnych polityków czy może  partii politycznych? I znów trudno nie zadać sobie takiego pytania i nie zanucić dawnego szlagieru do słów Emanuela Schlechtera (nomen omen urodzonego we Lwowie):  "niech mówią  głupia o mnie,  a mnie jest żal...." , że ten niedzielny, lipcowy dzień który mógł być prawdziwym upamiętnieniem potworności zbrodni na Kresach Wschodnich,  nie obył się bez akcentów aktualnie prowadzonej wojenki polityków i użycia starszych, pokaleczonych doświadczeniami ludzi do załatwienia bieżących potrzeb,  "a  mnie jest żal", a mnie jest wstyd Panowie.

Zobacz także

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Antek
Antek11 lipca 2017 o 19:56
Święta prawda. Zatraca się sens tego dnia kiedy wszyscy politycy się lansują.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.