Logo Legnica24h.pl
Reklama
allatonce.pl - sklep internetowy

Dzień Kobiet w LCK - Flamenco jest Kobietą

Czy jest coś bliższego sercu każdej kobiety niż pełen zmysłowości taniec? Dlatego też zapraszamy wszystkie legniczanki, ale nie tylko na specjalny dzień w rytmach flamenco.

© Materia??y prasowe / LCK

12 marca, Sala Maneżowa, od godz. 15.00
Koncert flamenco godz. 18.00

Tego dnia w Akademii Rycerskiej zrobi się naprawdę gorąco! Na Panie czekać będzie kiermasz strojów flamenco oraz autorskiej odzieży rzemieślniczej, pokaz mody flamenco, jak i mody codziennej i użytkowej – czyli to co wszystkie kobiety kochają. Ponad to wystawa fotografii Olimpii Czekałowskiej pn. "Flamenco jest Kobietą", mini lekcja tańca flamenco oraz  specjalny wsytęp kabaretowy pt. „Mowa Wachlarza”.

Punktem kulminacyjnym będzie oczywiście wyjątkowy koncert Flamenco, podczas którego na scenie wystąpi m.in.: Lila Bochenkiewicz ze Studia Flamenco El Sol, sekcja flamenco przy Legnickim Centrum Kultury oraz gościnnie zespół Dragonitas del Fuego z Wrocławia oraz szkoła Tierra flamenco
 z Bolesławca.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.