Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dzień Babci i Dziadka w palmiarni

Legnicki ratusz zaprasza do palmiarni w niedzielę, 20 stycznia, wnuczki i wnuków wraz z opiekunami, aby wspólnie wykonali wyjątkowe upominki dla babć i dziadków. Warsztaty rozpoczną się o godz. 12.00.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W zeszłym roku wspólnie budowaliśmy karmniki dla ptaków. W tym, motywem przewodnim będą elementy zdobiące – tzn. fragmenty roślin: kora drzew, włókno kokosowe, gryka, kawa, szyszki, kamyki, mech, źdźbła traw itd. Elementy dekoracyjne wraz z narzędziami będą bezpłatnie dostępne na miejscu. Zachęcamy do przyniesienia swoich zdjęć, które zostaną wkomponowane w wykonaną wspólnie dekorację. W pracach pomogą nasi opiekunowie. Wstęp wolny – informuje miasto w komunikacie prasowym.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.