Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dominik Nowak: Punkty są nam potrzebne

Musimy się po takim wyniku odbudować - powiedział trener Dominik Nowak po meczu Miedzi Legnica z Sandecją Nowy Sącz w ramach 19. kolejki Fortuna 1 Ligi. Na stadionie im. Orła Białego padł wynik 1:3.

© Paweł Sasiela

Prezentujemy wypowiedzi trenerów Tomasza Kafarskiego i Dominika Nowaka po meczu Miedzi Legnica z Sandecją Nowy Sącz w ramach 19. kolejki Fortuna 1 Ligi.

Tomasz Kafarski:

Przyjechaliśmy tutaj zagrać mecz pt. "nie mamy nic do stracenia". Powiedziałem chłopakom, że wszystko co tu zdobędziemy będzie takim dodatkiem, który na pewno nam pomoże. Wiedzieliśmy, że Miedź jest bardzo dobrym zespołem, który nie przegrywa u siebie, a dzisiaj poniosła pierwszą porażkę. Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, wykorzystaliśmy swoje atuty i wygraliśmy bardzo wysoko. Z tego jesteśmy dumni i zadowoleni. Moim chłopakom należą się słowa uznania za charakter i za to jak potrafili być skuteczni pod bramką przeciwnika.

Dominik Nowak:

Zacznę od tego, że chwilę będziemy w szatni ze sobą, bo jako drużyna musimy się po takim wyniku odbudować. Nie ma co wiele komentować. Nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Było za dużo niedokładności, co widzieliśmy. Z tej niedokładności gra była rwana, nie potrafiliśmy nabrać odpowiedniego tempa. Niedokładne podania się mnożyły i było za dużo przestojów w naszej grze. Sandecja była zespołem, który bardzo dobrze kontrował, a my niestety nie potrafiliśmy temu zapobiec. Stracone bramki będzie trzeba bardzo spokojnie przeanalizować. Przed nami jeszcze dwa mecze ligowe i jeden pucharowy. Musimy się jak najszybciej zrehabilitować przed przerwą zimową, bo punkty są nam potrzebne. Oczywiście jeszcze dużo meczów przed nami, a takie jak ten dzisiejszy też się zdarzają.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.