Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Dolnośląskie. Ostrzeżenie 2. stopnia przed silnym wiatrem na południu regionu

Przed silnym wiatrem w południowych obszarach Dolnego Śląska, który w porywach może osiągać prędkości 90 km/h, ostrzega w piątek IMGW.

© Materiały prasowe / PAP

Ostrzeżenia 2. stopnia o silnym wietrze wydano dla południowych powiatów Dolnego Śląska – to tereny górskie i podgórskiej. Według prognoz IMGW, wiatr będzie tam wiał ze średnią prędkością 50 km/h, a w porywach osiągnie 90 km/h. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 12 w piątek do godz. 6 w sobotę.

Dla pozostałem części województwa dolnośląskiego wydano ostrzeżenie o silnym wietrze pierwszego stopnia. "Prognozuje się tu wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, z zachodu i północnego zachodu" – podał instytut w komunikacie.(PAP)

Piotr Doczekalski

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.