Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Dolnośląska Gala Sportu. W Legnicy nagrodzono najlepsze kluby w regionie

W Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej odbyła się w czwartek Dolnośląska Gala Sportu Młodzieżowego 2020. Podczas uroczystości nagrodzono dolnośląskie kluby, które wyróżniły się we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży w 2019 r.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W sumie nagrodzonych zostało 105 sekcji z 77 klubów. Nagrody te zarząd województwa dolnośląskiego przeznacza tradycyjnie na dalszą pracę szkoleniową z dziećmi i młodzieżą.

W łącznej klasyfikacji województwo dolnośląskie, dzięki sukcesom młodych sportowców, zajęło IV miejsce w kraju. Spośród legnickich klubów nagrody i czeki otrzymały m.in.: MSPR Siódemka Miedź Legnica, Legnicki Klub Taekwondo, UKS Dziewiątka Legnica.

W uroczystościach uczestniczyli m.in.: Michał Bobowiec - członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Krzysztof Duszkiewicz - zastępca prezydenta Legnicy, przedstawiciele samorządów i oczywiście bohaterowie, czyli sportowcy, trenerzy, prezesi klubów i związków sportowych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.