Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dni otwarte w legnickich wodociągach

Jeśli chcesz wiedzieć, skąd bierze się woda w kranie albo czy picie prosto z kranu jest bezpieczne, odwiedź Zakład Produkcji Wody w Legnicy. LPWiK zaprasza 18 i 19 maja na Dni Otwarte Funduszy Europejskich (ul. Nowodworska 1) w godz. 9.00-13.00.

Fot. lpwiksa.com.pl © lpwiksa.com.pl

Wszyscy zainteresowani na 18-metrowej planszy zobaczą, jak długą drogę musi pokonać woda, zanim pojawi się w naszych domach – od źródła do kranu, jak w miniaturze wyglądają legnickie wodociągi, poznają historię wodociągów, gigantyczne wodomierze sprzed 100 lat i ich współczesne wersje, wykorzystujące Wi-Fi. Na koniec zwiedzanie jedynej w swoim rodzaju galerii, przez którą przepływa nawet do 40 000 metrów sześciennych wody na dobę.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.