Logo Legnica24h.pl
Reklama

Dezynfekcja przystanków i autobusów

Zgodnie z zaleceniem prezydenta Tadeusza Krzakowskiego firma zajmująca się utrzymaniem czystości na legnickich przystankach rozpoczęła ich dezynfekcję.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Odkażane są wszystkie elementy: wiaty, ławki, rozkłady jazdy, gabloty reklamowe i kosze na śmieci. W naszym mieście jest 215 przystanków w tym 144 wiaty. Do ich odkażania stosowane są atestowane środki. Pracownicy, którzy je stosują nie muszą ubierać podczas dezynfekcji kombinezonów ochronnych.

Także codziennie odkażane są autobusy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Dokładnie dezynfekowane są elementy wyposażenia poręcze, uchwyty, kasowniki, przyciski na żądanie, siedzenia. Autobusy wewnątrz są także odkurzane i myta jest w nich podłoga.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.