Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Decydująca faza LOTTO Ekstraklasy. 2 bilety w cenie 1 na Miedź!

Przed Miedzią kluczowe spotkania w walce o pozostanie w piłkarskiej elicie na kolejny sezon. W sobotę 11 maja o godz. 18 legniczanie podejmą Górnika Zabrze.

© Kornelia Szymańska

Dzisiaj w Strefie Miedzi rozpocznie się przedsprzedaż biletów na pojedynek z czternastokrotnymi mistrzami Polski. Legnicki klub ogłasza wielką mobilizację na spotkanie, które może znacząco przybliżyć zielono-niebiesko-czerwonych do utrzymania. W sezonie zasadniczym zabrzanie wygrali na Stadionie im. Orła Białego 3:1. Z kolei na Górnym Śląsku w identycznym stosunku tryumfowała Miedź. W ostatnich tygodniach Górnik prezentuje jednak znakomitą dyspozycję. Dlatego podopieczni trenera Dominika Nowaka potrzebują jeszcze mocniejszego wsparcia kibiców!

W Strefie Miedzi na ten mecz uruchomiono specjalną promocję – w przedsprzedaży dwa bilety zakupi się w cenie jednego. Klub zachęca - nie idź na mecz sam, zabierz kogoś ze sobą i cieszcie się wspólnie tańszymi biletami, wspierając Miedź.

 

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z GÓRNIKIEM ZABRZE:

*PRZEDSPRZEDAŻ:

Trybuna A lub B: 29 zł

Trybuna C: 24 zł

W DNIU MECZU:

Trybuna A lub B: 34 zł

Trybuna C: 29 zł

*Przy zakupie biletów w przedsprzedaży w Strefie Miedzi obowiązuje promocja: dwa bilety w cenie jednego!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.