Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Cztery sparingi Miedzi w Turcji

Podczas obozu przygotowawczego w Turcji piłkarze Miedzi Legnica spotkają się z wicemistrzem Estonii oraz czołowymi drużynami pierwszoligowymi z Serbii oraz Ukrainy.

© Miedź Legnica

Zielono-niebiesko-czerwoni na zgrupowanie wyruszą 9 lutego. Na początek, 12 lutego zmierzą się z Levadią Tallinn. Trzy dni później zagrają z serbską drużyną FC Graficar. Dzień przed wylotem z Turcji legniczanie sprawdzą formę na tle dwóch przedstawicieli ukraińskiej pierwszej ligi.

Plan sparingów Miedzi podczas zgrupowania w Turcji:

  • 12.02.2020 FCI Levadia Tallinn (wicemistrz Estonii)
  • 15.02.2020 FC Graficar (lider serbskiej pierwszej ligi)
  • 20.02.2020 FC Ingulets (trzecia drużyna ukraińskiej pierwszej ligi)
  • 20.02.2020 Obolon Kijów (piąta drużyna ukraińskiej pierwszej ligi)
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.