Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Logo Legnica24h.pl
© Materiały prasowe

Udostępnij:

Casting Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego

Uroda|Moda

Casting Miss Polonia Województwa 2019 już w ten weekend w Galerii Piastów!

Uwaga! Zapowiadany wcześniej na 15 i 16 lutego w Galerii Piastów casting do konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 odbędzie się w piątek, 22 lutego.

W piątek i sobotę w godzinach od 12 do 18 w Galerii Piastów w Legnicy na małym Patio, powstanie specjalne stoisko konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego.

O konkursie

Konkurs Miss Polonia to najstarszy w Polsce i jedne z najstarszych na Świecie konkursów piękności. W tym roku obchodzi swój jubileusz 90cio-lecia istnienia. Konkurs od samego początku uzyskał miano największej, najbardziej prestiżowej imprezy w Polsce. Sukcesy Polki odnosiły też na skali międzynarodowej, na konkursach Miss World czy Miss Universe.

Nie tylko wygląd

Konkurs Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego, z okazji swojego jubileuszu będzie organizowany na niespotykaną dotąd skalę. W połowie kwietnia zostanie zorganizowana gala półfinałowa. W maju finalistki konkursu pojadą na specjalnie zorganizowane zgrupowanie do Hotelu Buczyński w Świeradowie Zdroju, gdzie przejdą liczne warsztaty, wykłady, ćwiczenia. Chcemy pokazać że tytuł Miss Polonia, to nie tylko wygląd, ale też silny charakter i niepowtarzalna osobowość – mówi koordynator projektu, Paweł Zabilski z firmy FL Group.

Kto może wziąć udział?

Udział w konkursie może wziąć każda obywatelka Polski, w wieku między 18 a 26 lat. W piątek i sobotę w Galerii Piastów w Legnicy na małym Patio, każda potencjalna chętna kandydatka będzie mogła zapytać organizatorów o szczegóły konkursu. Dodatkowo, na miejscu będzie też fotograf, który wykona każdej kandydatce dwa zdjęcia.

Szczegóły castingu: https://www.facebook.com/events/316246899238542/

Regulamin i ankieta: http://misspoloniadolnegoslaska.com.pl/zostan-miss/

Galeria Piastów w Legnicy
Wyznacz trasę
 
22 lutego 12:00
 
Galeria Piastów w Legnicy

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.