Logo Legnica24h.pl
Reklama

Casting do filmu „WILL” w sobotę

Film po premierze dostępny będzie na platformie Netflix. Fabuła opowiada historię trzech młodych ludzi, którzy próbują przetrwać w okupowanym mieście w 1942 roku.

© Materiały prasowe

Agencja castingowa ZGRANI zaprasza do wzięcia udziału w castingu realizowanym 11.06.2022r. (sobota) w godz. 14:30-20:30 Studio Kominka 22 w Legnicy.
Casting jest bezpłatny i umożliwi udział w belgijskim filmie „WILL” w reż. Tima Mielantsa (wcześniej reżyserował cieszące się międzynarodowym powodzeniem seriale Peaky Blinders i Legion).

Film po premierze dostępny będzie na platformie Netflix. Fabuła opowiada historię trzech młodych ludzi, którzy próbują przetrwać w okupowanym mieście w 1942 roku.

Zdjęcia odbędą się pomiędzy 27.06-13.07 we Wrocławiu i Legnicy. Statyści wcielą się w role oficerów, mieszkańców, przechodniów. Mile widziani:

  • mężczyźni ok. 20-50 lat bez zarostów, kolor włosów bez znaczenia
  • mężczyźni z długimi brodami (wiek 50-70l.)
  • kobiety o naturalnym wyglądzie (20-65 lat)
  • osoby o ciemnych oczach i włosach (kobiety i mężczyźni)

"Stawki rozpoczynają się od 100 zł na rękę, płacimy gotówką bezpośrednio po planie. Dodatkowe stawki za przymiarki i udział w kontynuacji" - informują organizatorzy.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz https://forms.gle/oNJ1MZJj5goKSpH37 lub na maila film.zgrani@gmail.com (należy załączyć zdjęcie oraz numer kontaktowy).

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.