Logo Legnica24h.pl
Reklama

Było, minęło

Było, minęło ..... piękną aleję parkową przetnie "parkowa" droga, która ma połączyć Jaworzyńską z Rzeczypospolitą, bo jak wiadomo z "Legnicą zawsze po drodze" dodajmy, przez Park Miejski.

Było, minęło... © JK

Dzisiaj,  rzeczywistą potrzebą dotyczącą sieci komunikacyjnej w Legnicy jest przebudowa zjazdu z A4 na obwodnicę Legnicy i bezkolizyjny z niej dojazd na osiedla Piekary i Kopernika, ale droga przez park zapewne będzie bardziej malownicza, niż zarośnięte nieużytki przeznaczone racjonalnie na wspomnianą inwestycję. Zatem, co tam rozum przed widokami...

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.