Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Budynek Szkoły Podstawowej nr 19 będzie ocieplony. Przetarg rozstrzygnięty

Zakład Ogólnobudowlany z Osieka wygrał przetarg na termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej nr 19 przy al. Rzeczypospolitej. Spośród czterech ofert wybrano najkorzystniejszą dla gminy, z ceną 2 mln 639 tys. 978 zł.

© Anna Cybulska

Był to drugi już przetarg na tę inwestycję. Zakres prac obejmuje m.in.: ocieplenie ścian budynku, dachu, wymianę okien, drzwi, instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem i modernizację ogrzewania. Inwestycja powinna być zakończona w marcu 2020 roku.

Przypomnijmy, że w SP 19 przed pięciu laty powstał nowoczesny kompleks sportowy. W kolejnych latach, w ramach Legnickiego Budżetu Obywatelskiego, zbudowano tutaj plac zabaw ze zjeżdżalnia linową i siłownię plenerową.

Termomodernizacja budynku SP 19 to kolejna inwestycja, przystosowująca obiekty szkolne do najwyższych standardów ekologicznych i poprawiających komfort kształcenia. Obecnie trwają też zaawansowane już prace, związane z ociepleniem budynku Zespołu Szkół Integracyjnych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.