Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Logo Legnica24h.pl
© Materiały prasowe

Udostępnij:

Bilard sportem wszystkich

Sport i rekreacja|Dla mieszkańca

Wydarzenie odbędzie się 24 września o godzinie 8:45 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samochodowych w Legnicy.

Impreza jest organizowana wspólnie z Polskim Związkiem Bilardowym oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki. Celem akcji jest promocja sportów bilardowych, przybliżenie reguł gry oraz zachęcenie młodzieży do gry w bilard.

W programie imprezy przewidziany jest pokaz tricków bilardowych w wykonaniu Mistrza Świata w Trikach Bilardowych oraz obecnego trenera kadry seniorów Bogdana Wołkowskiego. Bogdan Wołkowski jest znanym na świecie propagatorem trudnej sztuki jaką są tricki bilardowe. Jego pokazy nigdy nie są nudne - jednym uderzenie wbija dwie, trzy a czasem czternaście bil. Bile kręcą się, zataczają koła i omijają przeszkody a publiczność nie tylko ogląda show, ale bierze czynny udział w pokazie wykonując niektóre uderzenia.

Drugą atrakcją tego dnia będzie pokazowy mecz bilardowy pomiędzy Mistrzami Europy Konradem Juszczyszynem oraz Mieszkiem Fortuńskim. Obaj zawodnicy wywodzą się z Lubina, gdzie stawiali pierwsze kroki bilardowe. Obecnie są zawodnikami światowego formatu i znajdują się na liście 100 najlepszych bilardzistów na świecie. Gwiazdy światowego bilarda po raz pierwszy w Legnicy- nie może Ciebie tam zabraknąć!

Zespół Szkół Samochodowych
Wyznacz trasę
 
24 września 8:45
 
Zespół Szkół Samochodowych

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.