Logo Legnica24h.pl
Reklama

Bilard sportem wszystkich

UKS Bilardowa Samochodówka Legnica serdecznie zaprasza na wydarzenie „Bilard sportem wszystkich 6,16,60”, które odbędzie się 24 września o godzinie 8:45 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samochodowych w Legnicy przy ul. Słubickiej 7.

© Materiały prasowe

Impreza jest organizowana wspólnie z Polskim Związkiem Bilardowym oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki. Celem akcji jest promocja sportów bilardowych, przybliżenie reguł gry oraz zachęcenie młodzieży do gry w bilard.

W programie imprezy przewidziany jest pokaz tricków bilardowych w wykonaniu Mistrza Świata w Trikach Bilardowych oraz obecnego trenera kadry seniorów Bogdana Wołkowskiego. Bogdan Wołkowski jest znanym na świecie propagatorem trudnej sztuki jaką są tricki bilardowe. Jego pokazy nigdy nie są nudne - jednym uderzenie wbija dwie, trzy a czasem czternaście bil. Bile kręcą się, zataczają koła i omijają przeszkody a publiczność nie tylko ogląda show, ale bierze czynny udział w pokazie wykonując niektóre uderzenia.

Drugą atrakcją tego dnia będzie pokazowy mecz bilardowy pomiędzy Mistrzami Europy Konradem Juszczyszynem oraz Mieszkiem Fortuńskim. Obaj zawodnicy wywodzą się z Lubina, gdzie stawiali pierwsze kroki bilardowe. Obecnie są zawodnikami światowego formatu i znajdują się na liście 100 najlepszych bilardzistów na świecie. Gwiazdy światowego bilarda po raz pierwszy w Legnicy- nie może Ciebie tam zabraknąć!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.