Logo Legnica24h.pl
Reklama
Internetowy sklep z zabawkami. Zabawki na dzień chłopaka. Zabawki dla chłopca, dla dzieci, dla dziewczynki.
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Leadec
Koparka Jawor - roboty budowlane

Bezpłatne badania lekarskie dla kandydatów na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy informuje, ze istnieje możliwość wykonania bezpłatnych badań lekarskich dla kandydatów na wybrane kierunki studiów.

© Materia??y prasowe / PAP

Bezpłatne badania lekarskie możliwe są dla kandydatów na kierunki studiów: Coaching zdrowego stylu życia, Dietetyka, Fizjoterapia, Pielęgniarstwo, Położnictwo*, Ratownictwo medyczne,  Zdrowie publiczne, które można wykonać na terenie Legnicy w:

  • Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, ul. Iwaszkiewicza 5, pokój 108A, tel. 76 72 11 706,
  • Dajax Centrum Medyczne Sp. z o.o., ul. Czarneckiego 36, tel. 76 854 84 66,
  • Centrum Medycznym w Legnicy sp. z o.o., ul. Libana 8, tel. 76 723 38 34,
  • Podstawowej Opiece Zdrowotnej i Rehabilitacji "LEGMEDICAL" s.c., ul. Płk. Karola Myrka 4B, tel. 76 871 96 41.

Skierowanie do Poradni Medycyny Pracy na bezpłatne badania oraz druk zaświadczenia lekarskiego, które wypełniane jest przez lekarza medycyny pracy, kandydaci na studia mogą otrzymać w Punkcie Informacyjnym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, pokój 34 w budynku A. Druki można również pobrać ze strony http://www.rekrutacja.pwsz.legnica.edu.pl/strona-3838-pwsz-3

Oryginał skierowania może być przesłany na wskazany przez kandydata adres zamieszkania po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym tel. 76 723 22 10.
Placówki wykonują badania kandydatów na studia bezpłatnie pod warunkiem posiadania dostępnego limitu w ramach zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia umowy. W przypadku realizacji badań lekarskich w placówce nieposiadającej dostępnych limitów, badania będą odpłatne, a ich koszt nie jest zwracany przez Uczelnię.

Szczegółowy wykaz jednostek, wykonujących bezpłatne badania lekarskie na terenie Dolnego Śląska dostępny jest na stronie internetowej Uczelni w zakładce Rekrutacja.

Informacja o rekrutacji:

tel. 76 723 22 10
e-mail: rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl
www.pwsz.legnica.edu.pl

* rekrutacja będzie prowadzona po uzyskaniu zgody ministra właściwego ds. szkolnictwa wyższego na uruchomienie kierunku.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.