Logo Legnica24h.pl
Reklama

Będzie więcej pojemników na szklane odpady

Obecnie mamy w Legnicy ok. 400 pojemników na odpady szklane. Może być ich znacznie więcej. Wydział środowiska Urzędu Miasta zachęca legniczan do wskazywania nowych miejsc, gdzie - ich zdaniem - powinny być wystawione kolejne pojemniki.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Propozycje nowych lokalizacji takich pojemników można przekazywać do Wydziału Środowiska i Gospodarowania Odpadami Urzędu Miasta Legnicy, e-mail: gos@legnica.eu, tel. 76 72 12 343.

Przypomnijmy. Do pojemników na szkło (zielonych) wrzucamy: butelki i słoiki po napojach i żywności, butelki po napojach alkoholowych, szklane opakowania po kosmetykach.

Czego do nich nie wrzucamy? Porcelany i ceramiki, szkła stołowego, żarówek, lamp neonowych, fluorescencyjnych i rtęciowych, fajansu, reflektorów, izolatorów, szkła żaroodpornego, szkła okularowego, szyb samochodowych i okiennych, doniczek, luster, ekranów i lamp telewizyjnych.

Pojemniki na szkło opakowaniowe ustawione są w miejscach ogólnodostępnych - przy zabudowie jednorodzinnej, wielorodzinnej i obiektach niezamieszkałych. Mapa ich lokalizacji znajduje się na dole strony https://portal.legnica.eu/gospodarowanie-odpadami-7-874/selektywna-zbiorka-odpadow/.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.