Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Balia domowa – inwestycja w doskonałe samopoczucie

Własne spa, w którym zadbasz o dobry nastrój i zdrowie, to ciekawa opcja. Szczególnie, w czasach pandemii koronawirusa, kiedy korzystanie z dostępnych dla wszystkich miejsc oferujących rozmaite sposoby dbania o siebie jest ryzykowne.

© Materiały prasowe

Gorące termy w miniaturze na terenie własnego ogrodu – co powiesz na taki pomysł? Śmiemy przypuszczać, że na twojej twarzy zagościł uśmiech i lekko się rozmarzyłeś. Prawda? Jak mogłoby być inaczej. Własne spa, w którym zadbasz o dobry nastrój i zdrowie, to opcja niesamowicie ciekawa. Szczególnie, w czasach pandemii koronawirusa, kiedy korzystanie z dostępnych dla wszystkich miejsc oferujących rozmaite sposoby dbania o siebie jest mocno ryzykowne. Dlatego pomyśl nad tym, aby zafundować sobie balię ogrodową!

Same zalety

Moda na balie nazywane niekiedy „gorącymi beczkami” przywędrowała do nas ze Skandynawii, gdzie ludzie docenili je wiele lat temu. Jednak trzeba dodać, że już w czasach starożytnych dostrzeżono ich korzystny wpływ na organizm. Ogromna balia, napełniona wodą, w której zanurzamy się pod szyję – nic skomplikowanego, zupełnie zwyczajny przedmiot jak mogłoby się wydawać. Tymczasem tego rodzaju gorąca kąpiel rewelacyjnie działa na zdrowie zarówno to fizyczne, jak i psychiczne. Poprawia krążenie krwi, wspiera w walce z bólami kręgosłupa, czy stawów, wzmacnia także odporność. Zimową porą, kiedy naprzemiennie – nagrzewamy ciało i schładzamy je, hartujemy organizm, tym samym zmniejszamy prawdopodobieństwo wystąpienia np. grypy.

Kąpiele w drewnianych baliach na terenie własnego ogrodu zawsze zapewniają solidny relaks, niezależnie od tego, czy wokół zrobiło się zielono, towarzyszy nam biały, śnieżny puch, obserwujemy niebieskie niebo, czy gwiazdy. Siedzimy wygodnie w wodzie, delektujemy się otoczeniem, wyciszamy, odprężamy, nie interesują nas obowiązki, nie w głowie troski, liczy się dana chwila i odpoczynek. Gorąca woda działa oczyszczająco na ciało i ducha – ze skóry uwalniane są toksyny, czujemy się świeżo, lekko, mija stres, rządzi doskonały nastrój.

Niezawodny producent

Chcąc zainwestować w ogrodową balię, najlepiej skorzystać z usług firmy, która stawia na materiały wysokiej jakości i nowoczesne rozwiązania, ale także nawiązuje do tradycji. Warto poznać ofertę dostępną na stronie https://www.balia.pl. Projekty są ekologiczne, pozbawione szkodliwych substancji, wykonane z najlepszego, wytrzymałego drewna. Ważne jest także to, że balie zachwycają swym designem, przecież poza tym, że są ważnym elementem domowego spa, mają pomóc zadbać o zdrowie, stanowią również dekorację ogrodu i muszą pięknie się z nim komponować.

Odkryj moc korzyści płynących z kąpieli w przydomowej balii. Gwarantujemy – nie rozczarujesz się, wręcz przeciwnie - szybko poczujesz, że inwestycja była trafiona!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama

Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 12

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 13

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 14

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 15
Popularne tagi
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.