Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Awaria sygnalizacji na skrzyżowaniu Jaworzyńskiej, Skarbka i Muzealnej

Zepsuty sterownik i system oprogramowania spowodowały awarię sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Jaworzyńskiej, Skarbka i Muzealnej.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Jesteśmy w kontakcie z producentem tego urządzenia, czeską firmę Cross – mówi Andrzej Szymkowiak, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich. – Obecnie ustalają oni przyczynę usterki. I jak tylko to zrobią, serwisanci przyjadą do Legnicy i naprawią sygnalizację. Mam nadzieję, że już niebawem.

Do czasu usunięcia awarii sygnalizacja na skrzyżowaniu działa na oprogramowaniu awaryjnym, ale ono też co pewien czas się wyłącza. W godzinach szczytu ruchem kierują policjanci z drogówki. – Jesteśmy wdzięczni policjantom za pomoc – dodaje Andrzej Szymkowiak. – Ale nie mogą oni tutaj być przez cały czas. Dlatego prosimy kierowców i pieszych o ostrożność i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.