Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Awaria sieci ciepłowniczej na ul. Leszczyńskiej

Dziś rano (19 marca) w okolicach wiaduktu kolejowego nad ul. Leszczyńską doszło do awarii sieci ciepłowniczej. Jak informuje Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, naprawa ciepłociągu może potrwać do wieczora. Są utrudnienia w ruchu

© UM Legnica /materiał prasowy

Uszkodzona została dostarczająca ciepło rura o przekroju 400 mm. Obecnie trwa lokalizowanie miejsca awarii. Dostawy ciepła pozbawiony jest gmach poczty oraz budynki przy Bramie Głogowskiej i ul. Pocztowej 9. Jak zapewnia Leszek Kuchciak, dyrektor ds. produkcji i dystrybucji WPEC, do pozostałych budynków w tym rejonie miasta ciepło dostarczane jest innymi arteriami. 

Obecnie z ruchu wyłączony jest jeden pas jezdni. 

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.