Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Artur Derbin: Ta porażka nam wstydu nie przynosi

Trener gospodarzy po przegranej z Miedzią podkreślał, że starcie z ekstraklasowym zespołem było dla jego drużyny cennym doświadczeniem, a porażka wstydu nie przyniosła.

© Paweł Sasiela

- Niestety odpadamy dzisiaj z tej edycji Pucharu Polski. Przegrywamy z Miedzią Legnica 0:1. Oczywiście ta porażka nam wstydu nie przynosi. Jest to naprawdę dla nas cenne doświadczenie grając z drużyną reprezentującą poziom ekstraklasy. Zabieramy oczywiście to doświadczenie ze sobą, wiedząc również o tym, że z takim przeciwnikiem wiele sytuacji zapewne nie stworzymy. Dzisiaj stworzyliśmy ich dwie, niestety nie udało nam się skorzystać z tego tytułu. Gratuluję drużynie z Legnicy i życzę powodzenia w następnych rundach Pucharu Polski - mówił Artur Derbin, szkoleniowiec PGE GKS-u Bełchatów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.