Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Andrzej Kisiel: Drużyna robi coraz większe postępy

Szkoleniowiec Konfeksu po porażce w Jaworze nie ukrywał, że mecz z Kuźnią był dla jego podopiecznych dobrą lekcją.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Jawor miał dzisiejszego dnia trochę więcej szczęścia i myślę, że więcej doświadczenia, bo ta bramka co wpadła w ostatnich minutach pokazała, że są o krok od nas. Drużyna, którą prowadzę robi z meczu na mecz coraz większe postępy. Myślę, że ten dzisiejszy mecz będzie pierwszym sygnałem, że będziemy szli w górę - mówił Andrzej Kisiel.

Trener legniczan podkreślał, że prowadzony przez niego zespół jest bardzo młody, a takie mecze jak w Jaworze stanowią dla niego cenną naukę.

Ta drużyna jest bardzo młoda, mamy chłopców z rocznika 2000 i oni się cały czas uczą. Takie mecze są dla nich fajną lekcją pokory i nabierania doświadczenia. Szkoda, że dzisiaj przegrali, ale gdyby było 0:0 zdaliby egzamin na czwórkę, bo naprawdę graliśmy bardzo fajną piłkę i myślę, że Kuźnia była w szoku, że przyjechał Konfeks, który narzucił takie tempo - dodawał opiekun Konfeksu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.